Naše projekty

Prehľad našich realizovaných projektov

Našli sme v archíve pár fotografií z realizácií našich niektorých zákaziek. Nie vždy sme stíhali pri práci aj fotiť, a nie vždy je kvalita fotografií „dokonalá“. Takže, ako by povedal nemenovaný televízny klasik: „Ospravedlňujeme sa za zníženú kvalitu obrazu pri niektorých fotografiách“. 🙂

Bučina DDD a kongresové centrum Kronospan – rok 2008

Naša prvá veľká zákazka. Trvanie realizácie cca 3 týždne. Tu sa v „úvodzovkách“ ukázalo, čo všetko dokážeme. Vyrezávaná samolepka na orientačný systém, veľkoformátová tlač, označovanie kancelárií, izieb, klasické tapety, obrazy na plátno, množstvo dekoračných prvkov, výroba a nákup nábytku, … atď.

Mäspoma Zvolen

Polepy na kompletnú flotilu áut pre spoločnosť Mäspoma Zvolen. Od osobných áut pre obchodných zástupcov, až po veľké skriňové dodávky a kamióny. Grafika tentokrát nebola naša. Spoločnosť Mäspoma nás oslovila len s možnosťou realizácie polepov na ich autá. Tlač a lepenie už potom boli v našej réžii.

Swan – predajne Zvolen a Banská Bystrica

Tu sme realizovali polep interiéru samolepiacimi tapetami, vrátane výroby a inštalácia 3D loga z tvrdeného polystyrénu (Styrodur). Vo zvolene sa inštalovala aj svetelná reklama (nie naša) a lepili sa One Way vision fólie na výklad.

Jorgensen – polapy na kamióny

Pre spoločnosť Blomquist transport – divízia Jorgensen sme podliepali kamióny. Realizácia prebiehala klasickou 7 ročnou rezanou polymerickou fóliou.

Bring trucking – polepy áut a kamiónov

Spoločnosť Bring trucking Žiar nad Hronom nás „zamestnala“ asi najviac. Realizovali sme pre nich nie len klasické reklamné polepy, výrobu bannerov, vizitky, tlačoviny, … ale aj kompletný CarWrap kamiónov Mercedes.

Reštaurácia Mike´s Garage Trenčín – inštalácia tapiet a samolepiek

V spolupráci s Trenčianskou reklamnou agentúrou, ktorá dodala grafické podklady, sme vyrobili a následne boli aj inštalovať tapety do priestorov reštaurácia Mike´s Garage. Ako materiál bola použitá tlačová vliesová tapeta a polymerická tlačová fólia.

Chemolak – polepy výkladov

Spoločnosť Chemolak si u nás objednala polepy pre podnikovú predajňu vo Zvolene. Realizácia vonkajších polepov bola robená potlačenou One Way vision fóliou vrátane laminácie. Súčasťou zákazky bolo aj obnovenie svetelného boxu a tabula nad vchod predajne. Vyrábali a inštalovali sa samolepky aj v interiéry predajne (z čoho bohužiaľ nemáme fotografie).

Masarykov dvor – foto stena pri bazéne

Pre Masarykov dvor sme v lete pred otvorením wellness centra v roku 2015 inštalovali plastovú tapetu do priestorov bazénu. Špeciálny plastový materiál o hrúbke 1 mm bol u nás potlačený a následne inštalovaný v priestoroch wellness centra cca 1 meter od bazénu. Do vstupných priestorov išla textilná tapeta. Následne sme potom realizovali aj polep firemného auta.

Turancar – kompletný CarWrap autobusu

Vo februári 2017 nás oslovila spoločnosť Turancar s naliehavou prosbou. Potrebovali nahradiť pokazený autobus … a tak sme sa pustili do práce. So „šibeničným“ termínom dokončenia sa nám podarilo za 2,5 dňa „prezliecť“ klasický žlto – modrý autobus Turancar do farieb Eurolines.com.

PS: Kvalita fotografií je v tomto prípade naozaj zničujúca – keďže sme väčšinou pracovali cez noc.