O nás

Sme malí, ale šikovní …

… takto sa prezentuje naša firma od roku 2008, kedy sme úspešne zrealizovali jeden väčší projekt pre spoločnosť Bučina a Kronospan vo Zvolene.

Áno, sme malá rodinná firma, ktorá sa však nebojí ani veľkých výziev. Začali sme v roku 2005 ako obyčajné kopírovacie centrum s grafickým štúdiom a v tom istom roku 2008, ako projekt „Bučina“, sme na žiadosť jedného známeho zrealizovali aj svoj prvý projekt „celopolepu“ malej dodávky.
Od tej chvíle už išlo všetko veľmi rýchlo. Zistili sme, že polepy áut a signmaking je to čo nás baví a postupom času sme sa v tom zdokonaľovali.

V súčasnosti sa prevažne venujme „CarWrapingu“ a to nie len na osobné autá a dodávky ale aj kamióny a autobusy. Začiatkom roka 2021 sme tiež zakúpili technológiu na potlač tričiek termotransférom a po niekoľko týždňovom testovaní a skúšaní sme v júni 2021 odovzdali prvé tričká zákazníkom.  Samozrejmosťou je u nás kompletný servis od grafického návrhu cez vytlačenie alebo vyrobenie reklamy až po samotnú montáž u zákazníka.

Nech už sa jedná o jednotlivca alebo veľkú firmu, vždy kladieme dôraz hlavne na kvalitu ponúkaných služieb a samozrejme aj materiálu s ktorým pracujeme. Nesnažíme sa získať zákazku za každú cenu, pokiaľ ju neviem zrealizovať na 100% a v požadovanej kvalite. Samozrejme ak je to v našich „silách“ vieme Vám aspoň poradiť a odporučiť to správne riešenie.