Potlač tričiek a reklamného textilu

DTF – potlač textilu a rôznych materiálov

DTF transferová tlač (Direct To Film) je pomerne nová technológia. Umožňuje prenášať obrázky, text alebo grafiku na takmer akúkoľvek látku alebo materiál (ako napr. drevo, špeciálne papiere a kartón, …). Tlačí sa samozrejme aj bielou farbou čiže je možné potlačiť akýkoľvek aj farebný textil alebo materiál s tmavým podkladom. Táto tlač je jedna z najkvalitnejších foriem digitálnej potlače textilu.

V našej ponuke DTF potlače máme aj špeciálne tlačové výstupy ako sú zlatá, strieborná a reflexná potlač. Vyhotoviť vieme aj luminiscenčnú potlač (po nabití svetlom svieti v tme). V ponuke máme aj glitrové efekty a to všetko v kombinácii bielej a CMYK farky.

Termotransférový kvalitný vinyl a tisíce možností nažehľovania …

Kvalita je pre nás veľmi dôležitá a preto režeme a nažehľujeme len kvalitné flexy. V dnešnej dobe je už ponuka termotransferových fólií taká široká, že nie je problém potlačiť aj také materiály ako „nylon“, „elastan“ alebo „kožu“ s výsledkom dlhodobej trvácnosti.
Doslova čokoľvek čo Vás napadne je možné v dnešnej dobe potlačiť (resp. nažehliť). Pošlite nám Vašu požiadavku a my urobíme všetko aby ste boli spokojný.

„Obrovská“ ponuka textilu

Máme tak skvelého dodávateľa textilu, ktorý nám na požiadanie vytvoril online showroom textilu s našil logom, farbami a stále aktuálnymi cenami. Môžete vyberať z vyše 3.200 položiek. Od klasických tričiek až po šiltovky, dáždniky, tašky a pracovné oblečenie.

Pri objednávke (alebo len pre informáciu skladových zásob) nám stačí zaslať mailom kód tovaru, ktorý sa nachádza vždy pred názvom danej položky.